Andros Polska Sp. z o.o.,

Łopatki 37A, 24-160 Wąwolnica, Polska

Dołącz do zespołu

– Andros Polska –

Nasze smoothie

Wśród naszych produktów znajdą Państwo szeroki asortyment naszych produktów markowych oraz przetworów owocowych pod markami własnymi dystrybutorów.

Produkujemy również owoce mrożone dla przemysłu i na rynek detaliczny. Dodatkowo, nasz asortyment został powiększony o produkty przemysłowe mające zastosowanie w przemyśle piekarniczym, cukierniczym i mleczarskim.

 Aktualne oferty pracy i praktyk

Operator wózka widłowego -PRACA SEZONOWA

Spółka ANDROS POLSKA (Materne) jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce

poszukuje osób na stanowisko

Operator wózka widłowego –PRACA SEZONOWA

Miejsce pracy: Łopatki (woj. lubelskie, pow. puławski)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnych – zapewnienie ciągłości produkcji
  • Dostarczanie na czas opakowań i środków do produkcji oraz odbiór zbędnych opakowań
  • Eksploatowanie wózka zgodnie z jego przeznaczeniem (sprawdzanie stanu technicznego wózka przed rozpoczęciem pracy)
  • Dbanie o stan higieniczny magazynów oraz wózka widłowego
  • Dbanie o higienę stanowiska pracy

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi spalinowymi i akumulatorowymi
  • Doświadczenie w pracy mile widziane
  • Dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (na czas przerobu owoców świeżych w sezonie 2024)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Andros Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.

2) inspektorem ochrony danych w Andros Polska Sp. z o.o. jest Marta Krajewska iod@andros.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a w.w. rozporządzenia.

4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie do 12 miesięcy od przesłania aplikacji.

5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r..

7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o zapoznanie się z klauzulą informacyjną zamieszczoną na www.andros.pl w zakładce „Kariera” i przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacje@andros.pl

( z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Operator wózka widłowego oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji – przez Andros Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.)

ELEKTROMECHANIK

Spółka ANDROS POLSKA ( MATERNE) jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce

poszukuje osoby na stanowisko

Elektromechanik

  • Obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii technologicznych
  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Wykonywanie napraw bieżących, remontów i modernizacji urządzeń
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac
  • Przestrzeganie procedur jakościowych oraz przepisów z obszarów BHP, ppoż, sanitarnych, stosowanie się do wymogów GMP, GHP,
  • Kontrola i ciągłe doskonalenie procesu na swoim stanowisku pracy, dbanie o ciągłe podnoszenie wydajności i eliminowanie strat produkcyjnych (np. odpady)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe automatyk, elektryk lub elektromechanik
  • Mile widziane doświadczenie  w pracy na stanowisku automatyka, elektryka, elektromechanika lub elektromontera
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami i projektami elektrycznymi, pneumatycznymi i hydraulicznymi
  • Umiejętność samodzielnego analizowania sytuacji i rozwiązywania problemów   technicznych
  • Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Schneider,)
  • Uprawnienia energetyczne „E” do 1kV, mile widziane powyżej 1kV
  • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka do celów sanit-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Kandydatom bez doświadczenia oferujemy możliwość przyuczenia
  • Zapewniamy pakiet szkoleń związanych z programowaniem PLC
  • Dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów (ubezpieczenie grupowe, Karta MultiSport)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

( z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Elektromechanik oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji – przez Andros Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.)

Pracownik produkcji

Poszukujemy Pracowników na okres sezonu 2024

Może Twoi znajomi poszukują pracy?

Powiadom ich, niech dołączą do naszego zespołu w Andros Polska

PRACA OD ZARAZ

W sezonie 2024 będziemy zatrudniać:

  • Pracowników produkcji (sortowanie, zasyp, odbiór owoców)
  • Pracowników kontroli jakości / Koordynatorów
  • Operatorów wózków widłowych z UDT

Niezbędne:

  • Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Forma zatrudnienia:

  • UMOWA O PRACĘ

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o zapoznanie się z klauzulą informacyjną zamieszczoną na www.andros.pl w zakładce „Kariera”
i przesłanie CV/dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: rekrutacje@andros.pl

Kontakt do nas: tel. 81 88 26 323; 81 88 26 329 lub 695 250 420; 667 522 302

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Spółka ANDROS POLSKA jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce na Lubelszczyźnie poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy : Łopatki k/Nałęczowa

  • Organizacja i zapewnienie zgodności działań firmy w zakresie ochrony środowiska (emisja zanieczyszczeń, zarządzanie odpadami, gospodarka wodno-ściekowa),
  • Przygotowywanie dokumentacji do wydawania decyzji, pozwoleń związanych z ochroną środowiska,
  • Przechowywanie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska i monitorowania jej zgodności z tymi przepisami,
  • Przygotowywanie wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska,
  • Monitorowanie stanu prawnego w zakresie ochrony środowiska i jego wpływu na działalność Spółki,
  • Współpraca z instytucjami państwowymi, samorządowymi i innymi w zakresie ochrony środowiska, w tym raportowanie i wnoszenie opłat,
  • Przekazywanie rekomendacji i propozycji rozwiązań w zakresie ochrony środowiska do Zarządu
  • Bieżąca współpraca z odbiorcami odpadów, prowadzenie ewidencji odpadów
  • Nadzorowanie umów w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu inżynierii środowiska, ochrony środowiska
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa ochrony środowiska obowiązujących w Polsce oraz przepisów unijnych, w szczególności dotyczących ocen oddziaływania na środowisko, ochrony powietrza, gospodarki odpadami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Odpowiedzialność, chęć do ciągłego poszerzania wiedzy i podnoszenia własnych kompetencji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:

  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju zawodowego
  • Dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów

Kandydatów spełniających powyższe wymogi prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną zamieszczoną na www.andros.pl w zakładce „Kariera” i przesłanie CV ( z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska  oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji – przez Andros Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.) na adres  rekrutacje@andros.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami